Best Price for Boat Charter & Yacht Charter | RotanetaBest Price for Boat Charter & Yacht Charter | Rotaneta

Rotaneta is the easiest way to charter any boat or yacht you want!

Tatilde istediğiniz tekne ve yatı kiralamanın en kolay yolu!

Özel Tekne, Yat Kiralama, Kiralık tekneler, yatlar & haftalık mavi yolculuk turları

Neden Rotaneta’yı Kullanmalısın?

Güvenli Rezervasyon

Rotaneta’da yalnızca gerçekliği doğrulanan tekneler listelenir. Ödemeler ise BDDK tarafından onaylı ödeme hizmeti sağlayıcı sistemi aracılığıyla gerçekleşir.

Kolay&Hızlı Tatil Deneyimi

Dilediğiniz teknenin müsait olduğu tarihleri görüntüleyebilir ve bu alanlarda rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rotaneta tüm süreçlerde size kolaylık sağlayacaktır.

Alanında Uzman Ekip

Yeni tatil planınızda aklınıza takılan soru ve talepleriniz ile ilgili konularda ve rezervasyonlarınızda 7/24 Müşteri Destek Hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

%100 Fiyat Garantisi

Rotaneta’daki size özel fırsatları takip edin ve sezona kıyasla çok daha uygun fiyatlara tekne tatilinizi planlayın! Her şey ve daha fazlası işte burada.


©Copyright 2023.All Rights Reserved.

Disclaimer : This advertisement and the information related to it are provided and maintained by the advertiser. Atipes.com is not responsible and can not guarantee the accuracy or completeness of this advertisement. Please note that every advertisement for rent or for sale should at a minimum, display the energy performance rating of the property. See our Flats and Housing Posting Rules for more information.

Avoid scams: Signs of fraud: wire transfer, money orders, cashier checks, payment via gift cards, shipping, escrow, "transaction protection", "guarantee". Be safe by dealing locally.

Basliksiz.jpg

Scroll to Top