Pixel Buds Proİşte Pixel Buds Pro’nun ana özelliklerinin hızlı bir görüntüsü:

 • Fiyat: 200 $
 • Pil ömrü: Gürültü engelleme ile 7 saate kadar (11 olmadan), şarj kutusuyla 31 saate kadar
 • Hızlı şarj: Bir saatlik oynatma için 5 dakikalık şarj
 • Renkler: Kömür, Sis, Limon otu, Mercan
 • Ortam sesi modları: Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaflık modu
 • Hoparlörler: Özel 11 mm sürücüler
 • Arama: Işın oluşturan mikrofonlar, Ses İvmeölçer, Rüzgar engelleyici
 • Bağlantı: Bluetooth 5.0
 • Ses kodekleri: AAC, SBC
 • Toz/suya dayanıklılık: IPX4, (kasa IPX2’dir)
 • Sığdır: Üç kulak ucu boyutu
 • Ağırlık: Kulaklık başına 6,2 gram, şarj kutusuyla 62,4 gram
 • Android’in özel özellikleri: Google Fast Pair, “Hey Google” uyumlu, Cihaz Bul, Google Çeviri (google asistan aracılığıyla), Android Ses Değiştirme (Android 8+)

Pixel Buds Pro, küçük bir karton kutu içinde gelir ve tomurcuklar (artık kullanılmayan) 2020 Pixel Buds ve Pixel Buds A-Serisinin aynı yuvarlak kasasına yerleştirilmiştir. Aksesuarlar, küçük bir talimat seti ve iki ekstra kulak ucu içeren bir tüp içerir. Paketten özellikle eksik olan bir şarj kablosu.

Pixel telefon kullanıcıları, ayarları hazır hale getirirken, diğer Android kullanıcılarının çoğu ayar ve özelliğin kilidini açmak için Pixel Buds uygulamasını (iOS için mevcut değildir) indirmesi gerekir. Kılıfı açtığınızda kulaklıklar otomatik olarak telefonunuzun ana ekranında görünmelidir.

Hoşuma Giden Özellikler

Pixel Buds’ın iniş ve çıkışları oldu, ancak 2020’de tamamen kablosuz hale geldiğinden beri, dış tasarım tam da paranın üzerinde. Son iki çiftin en sevdiğimiz parçalarından biri olan yumurta şeklindeki kasası duruyor. Elinizde iyi hissettirir ve cebinize rahatça girer. (Tomurcuklarınızın rengi ne olursa olsun kasanın beyaz olması bana tuhaf geliyor ama ben stil uzmanı değilim.)

Kapağı çevirdiğinizde, önceki Pixel Buds’ı bir kez daha hatırlatan, seçtiğiniz dört renkte dışarı bakan bir çift dairesel dokunmatik yüzey ortaya çıkıyor. Yine de benzerliklerin bittiği yer burası. Pro tomurcukları şarj standlarından kaldırmak, oval şekilli yumrular halinde ortaya çıktıklarında neredeyse bir diş çekmek gibi bir his veriyor.

Bu yumrular kulağınızın konkasında rahatça otururken, kulak uçları kulak kanalınıza girer. Benim için anında uyum sağladı, saatlerce dinledikten sonra bile rahattı. Galaxy Buds Pro gibi rakiplere benzer şekilde, bunlar kulaklarınızı tıkamadan sığacak şekilde tasarlandı (Google, bir sensörün

basıncı ölçtüğünü söylüyor), ancak Samsung’un çiftinden (ve kesinlikle AirPods Pro’dan) daha güvende hissediyorlar. Koşu için bile sıkı durmaları gerekir, ancak kulak kancası veya palet eksikliği, terlerseniz biraz kayacakları anlamına gelebilir. Daha küçük kulakları olanlar (karım gibi) tomurcukları yerine oturtmakta daha fazla sorun yaşayabilir.

Hoşuma Gitmeyen Özellikler

Pilin diğer tarafında, oynatma süresi harika olsa da, kılıf ikiden az şarj tutar. Bu, birçok rakibin 24+ saatinden farklı olarak ANC ile yaklaşık 20 saat alacağınız anlamına gelir. Bu büyük bir anlaşma değil, sadece dikkate değer bir şey.

Bazı özellikler eksik

Genel olarak iyi stoklanmış olsa da, Pixel Buds Pro beklediğimiz birkaç özelliği atlıyor. En önemlisi, ses ayarlamaları konusunda çok az şey var: ANC veya şeffaflık modunu ayarlayamıyorsunuz, sesinizi nasıl duyduğunuzu kontrol etmek için “yan ton” gibi arama seçenekleri veya açmak için ses ayarları gibi bir seçeneğiniz yok. veya aramalar sırasında ANC’yi kapatın. Basın materyallerinde EQ’dan bahsedilse de, henüz burada değil.

Ayrıca sadece bir kontrol tipini (bekletme kontrolü) ayarlayabilirsiniz, bazı tomurcuklar ise kontrolleri istediğiniz gibi eşlemenize izin verir. Ve benim için daha az sorun olsa da, Samsung ve Apple tomurcukları gibi 3D sanal ses seçenekleri yok – Apple’ın en iyi Beats’leri ve daha ucuz AirPods 3 bile kafa izleme ve Uzamsal Ses sunuyor. Apple’ın AAC codec bileşeni dahil edilmiş olsa da, aptX veya aptX HD gibi üst düzey ses codec bileşenleri için bir seçenek de yoktur.

 

 

 

 


©Copyright 2023.All Rights Reserved.

Disclaimer : This advertisement and the information related to it are provided and maintained by the advertiser. Atipes.com is not responsible and can not guarantee the accuracy or completeness of this advertisement. Please note that every advertisement for rent or for sale should at a minimum, display the energy performance rating of the property. See our Flats and Housing Posting Rules for more information.

Avoid scams: Signs of fraud: wire transfer, money orders, cashier checks, payment via gift cards, shipping, escrow, "transaction protection", "guarantee". Be safe by dealing locally.