Lenovo ThinkPadEkran

1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 8.625 x 5.325 inç IPS LED arkadan aydınlatmalı LCD ekran etrafında inşa edilmiştir. IPS ekranının yanı sıra, bu fiyat aralığındaki tabletler için bu, kurs için yaklaşık olarak eşittir. IPS ekranı, kullanıcıların oldukça geniş bir görüş açısına sahip olmalarını sağlar, ancak arkadaşlarınıza ekranda bir şey göstermediğiniz sürece bunun büyük bir sorun haline gelme olasılığı çok düşüktür.

okunabilirlik

Lenovo ThinkPad Tablet, animasyonları biraz kekeme olsa bile çözünürlüğü ile diğer tabletler gibi net ve okunaklı bir görüntü üretiyor. Aşağıda, görüntünüzün nasıl görüneceğini size göstermek için inanılmaz derecede titiz bir mikroskop kullanımımızı kullanarak kendiniz görebilirsiniz.

yansıtma

Benzer şekilde, Lenovo ThinkPad Tablet, son derece yansıtıcı bir ekrana sahip olduğu için kendisini diğer LCD ekranlı tabletlerden ayırmak için hiçbir şey yapmıyor. Doğrudan güneş ışığının yoğunluğuyla mücadele etmek için yüksek bir tepe parlaklığa sahip olmasına rağmen, yansıtma deseni inanılmaz derecede dikkat dağıtıcı ve can sıkıcıdır, bu nedenle ekrana doğrudan ışık gelmesini önlemek için elinizden geleni yapın.

Ekran Boyutu ve DPI

10,1 inçlik sıradan ekran boyutu ve 1280 × 800 piksellik eşit derecede yaygın çözünürlüğü ile Lenovo ThinkPad Tablet, daha büyük bir ekran istememelisiniz. Çözünürlük ayrıca ThinkPad Tablet’i 149’luk bir DPI (inç başına nokta) netleştirir, dünyanın en iyisi olmasa da, fiyat aralığı ve boyutundaki diğer tabletlerin bize verdiğinin çok gerisinde değildir.

Renk aralığı

Çoğu tablet gibi, Lenovo ThinkPad Tablet de renk gamında hayal kırıklığı yaratıyor ve rec ile eşleştirildiğinde önemli renk hatası veriyor. 709 standardı . En önemlisi, mavileri daha camgöbeği rengine kaydırır.

Pil ömrü

Lenovo, amiral gemisi tabletini gönderdiğinde çok iyi bir pil içermiyordu. Kullanıcılara 5 saatten fazla video oynatma veya e-Kitap okuma olanağı sağlayan pil, tabletler için kesinlikle “kötü” kategorisinde yer alıyor. Belki büyük ekrandan dolayıdır ama her ne sebeple olursa olsun bu tablet sizi uzun yolculuklarda yüksek ve kuru bırakacaktır.

Kontroller

Kapasitif dokunmatik ekran aracılığıyla diğer tabletler gibi çalıştırılabilir. Dosyaları ve uygulamaları açmak için dokunma, yakınlaştırmak için sıkıştırma ve bir sayfayı çevirmek/ana ekranları değiştirmek için hafifçe vurma gibi şeylerin tümü . Ek olarak, tabletin bir tarafında fiziksel ses kontrolleri, fiziksel güç düğmesi ve geri düğmesi, ana sayfa düğmesi, tarayıcı düğmesi ve otomatik döndürme açma/kapama düğmesi dahil dört başka düğme bulunur.

 


©Copyright 2023.All Rights Reserved.

Disclaimer : This advertisement and the information related to it are provided and maintained by the advertiser. Atipes.com is not responsible and can not guarantee the accuracy or completeness of this advertisement. Please note that every advertisement for rent or for sale should at a minimum, display the energy performance rating of the property. See our Flats and Housing Posting Rules for more information.

Avoid scams: Signs of fraud: wire transfer, money orders, cashier checks, payment via gift cards, shipping, escrow, "transaction protection", "guarantee". Be safe by dealing locally.

Scroll to Top